Znajdź firmę:
ADR Polska S.A. (dawnej ATW S.A.) Producent osi, półosi i zawieszeń
ul. Bieszczadzka 5, 38-540 Zagórz woj. Podkarpackie
Rolnictwo i leśnictwo » Maszyny rolnicze
13 468 93 33
13 468 93 13
511416030
atw@atwsystem.pl
adres: ul. Bieszczadzka 5
kod pocztowy: 38-540
miejscowość: Zagórz
województwo: Podkarpackie
strona www: www.adrosie.pl
13 468 93 33
13 468 93 13
atw@atwsystem.pl
zobacz wiekszą mapę
Rolnicze maszyny, artykuły, osie, oś, półoś, osie sztywne, osie skrętne, zawieszenie, zawieszenia, hamulce, koła, akcesoria
ADR Polska S.A. (dawniej ATW S.A.) jest przedsiębiorstwem z Grupy A.D.R. SpA. zajmującym się głównie produkcją osi, półosi i zawieszeń do maszyn i przyczep rolniczych.

W swojej branży należy do czołówki Europejskich producentów osi, półosi i zawieszeń dla rolnictwa oraz naczep drogowych.
W swej szerokiej ofercie handlowej posiada gamę produktów zaspokajających potrzeby klientów indywidualnych jak i również produkty technologicznie bardzo zaawansowane, które spełniają wymogi klientów wyspecjalizowanych np. osie skrętne o nacisku 16 ton, z hamulcami homologowanymi od 30 do 105 km/h.

Oprócz osi i półosi, ma w swojej ofercie całą gamę zawieszeń jednoosiowych, dwuosiowych czy trzyosiowych - resorowych i pneumatycznych.

Walory i jakość wyrobów ADR Polska S.A. docenione zostały u klientów z Europy Zachodniej, Stanów Zjednoczonych a nawet z Australii, Brazylii czy Dalekiego Wschodu. Właściwie już na całym świecie można spotkać wyroby z ATW- obecnie ADR Polska S.A.
Treść wiadomości:
Adres email
lub nr telefonu:
strona glówna | katalog branż | dodaj firmę | logowanie | kontakt | regulamin